Nasza historia

Poznajcie nas bliżej

Biżuteria tworzona od pokoleń.

Jesteśmy rodzinną firmą, której założycielami byli Helena i Mieczysław Elis. To oni zarazili swoją córkę i zięcia miłością do bursztynu.

I to właśnie córka Agata Całka wraz ze swoim mężem Stanisławem nadali firmie nazwę Amber-Ring. I nie mieli w namyśle bursztynowego pierścionka, jak wielu błędnie uważa, lecz BURSZTYNOWY KRĄG.

W naszej rodzinie zawsze był obecny bursztyn i to wokół niego kręciło się nasze życie. Obecnie pracuje w firmie już trzecie pokolenie, córka Karolina Piech wraz z mężem Rafałem. Oni również podjęli decyzję związania swojego życia z tym kamieniem. Tak oto zataczamy w naszej Rodzinie Bursztynowe Kręgi.

 

Bursztyn nie musi być nudny!

Zdajemy sobie sprawę, że biżuteria bursztynowa kojarzona jest najczęściej z czymś staromodnym, babcinym i nieoryginalnym. Od długiego czasu walczymy z tą złą sławą bursztynu.

W naszych projektach staramy się pokazać, że bursztyn wcale nie musi być nudny, czy kojarzony wyłącznie z elegancką starszą panią. Nasza biżuteria zadedykowana jest głównie do kobiet młodych i nowoczesnych, które szukają czegoś, co doda ich stylizacjom elegancji, podkreśli ich charakter oraz wzbudzi podziw. Tysiące kobiecych serc jest pod wpływem zaklęcia naszych bursztynowych kolekcji. Dlaczego by nie poddać się ich magii?

 

Biżuteria tworzona przez profesjonalistów

Agata i Stanisław Całka zdobyli ogromne doświadczenie, pracując w warsztacie swojego ojca. Pragnąc tworzyć bardziej oryginalne wzornictwo, zdecydowali się podjąć studia w Wyższej Szkole Projektowania w Łodzi. Studia o kierunku Projektowanie Biżuterii i Ubioru ukończyli z wyróżnieniem a ich spojrzenie na biżuterie odmieniło się na zawsze.

Dzięki swojemu wykształceniu i doświadczeniu tworzą dziś piękną i oryginalną biżuterię, która zachwyca wyczuciem smaku i elegancji. Mamy głęboką nadzieję, że uda nam się rozkochać Was w naszych bursztynowych kolekcjach i na stałe zmienić Wasze zdanie na temat tego kamienia. Zaufało nam już tysiące kobiet, zaufaj i Ty.

 

AMBER RING

Gwarancja jakości i dostosowania się do potrzeb klienta

W dziale projektowym i produkcyjnym w Otwocku tworzona jest własnoręcznie nasza bursztynowa biżuteria. Jesteśmy bardzo elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów.

Oprócz sprzedaży gotowej biżuterii oferujemy również półfabrykaty bursztynowe na potrzeby innych pracowni jubilerskich. Dzięki długoletniemu doświadczeniu opracowaliśmy nasze własne metody obróbki bursztynu, które pozwalają na tworzenie elementów o pożądanym kształcie i w szerokiej gamie kolorystycznej. W naszej biżuterii wykorzystujemy tylko naturalny surowiec, którego autentyczność potwierdzamy certyfikatem jakości.

Protected Area

This content is password-protected. Please verify with a password to unlock the content.