Odlewnia metali szlachetnych

NASZE USŁUGI

Doświadczenie i pasja do działania

Chcemy Państwu zaoferować nasze usługi w zakresie odlewnictwa detali ze srebra lub złota. Nasza pracownia od ponad 8 lat jest wyposażona w kompletny park maszynowy. Zaplecze techniczne składające się z urządzeń wiodących firm japońskich, niemieckich oraz polskich daje gwarancję dobrej jakości wykonywanej usługi. Niezmiennie od kilku lat nasza odlewnia jest pod opieką stałego personelu. Zespół odlewników posiada doświadczenie i stale się rozwija.

Naszym klientom jesteśmy w stanie zaoferować krótkie czasy realizacji. Jesteśmy producentem biżuterii, co czyni naszą odlewnię bardziej elastyczną. Nawet małe zlecenia nie będą wymagały zbędnego oczekiwania.

Kompleksowa obsługa

Pracujemy zarówno z własnym materiałem jak i powierzonym przez klienta. W produkcji odlewów używamy markowych włoskich ligur.

Portfolio naszych usług wykracza poza odlewnictwo. Jeżeli potrzebujecie Państwo wykonać lub przerobić prototyp, chętnie pomożemy. Wykonujemy również gumowe formy. Działamy kompleksowo. Przyjmujemy zlecenia obróbki odlewów. Również w tej dziedzinie zaufało nam szerokie grono klientów, z czego jesteśmy szczególnie dumni.

Z doświadczenia wiemy, że każde zlecenie ma swoją specyfikę. W kwestii wyceny usługi prosimy o kontakt indywidualny.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 / please contact us from Monday to Friday 8:00 - 16:00

 

Protected Area

This content is password-protected. Please verify with a password to unlock the content.