Laserowe cięcie i grawerowanie

NASZE USŁUGI

Gwarancja jakości i dokładności

Popularne celebrytki cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Wycinanie płaskich wzorów z blachy jest uosobieniem prostoty, a zarazem daje nieograniczone możliwości personalizacji wyrobów.

Kierujemy do Państwa ofertę cięcia blach srebrnych, złotych oraz aluminiowych. W przypadku najbardziej powszechnego metalu jakim jest srebro, przyjmujemy zamówienia na cięcie detali o maksymalnej grubości 0,5mm. Wycinanie elementów w złocie daje jeszcze większe możliwości.

Gwarantujemy powtarzalność, dokładność cięcia do 0,1mm oraz optymalne wykorzystanie materiału.

Aby sprostać wymaganiom naszych klientów, wykonujemy również usługę grawerowania detali, dzięki czemu możliwe jest uatrakcyjnienie wzornictwa.

Realizujemy indywidualne zamówienia

Zachęcamy Państwa do przesyłania gotowych projektów jak również powierzenia nam realizacji grafik od podstaw. Przyjmujemy zamówienia do produkcji masowej oraz indywidualne, unikatowe realizacje.

To Państwo decydują czy usługa wykonywana będzie z materiału powierzonego czy wykonawcy. Uzupełnieniem powyższej oferty jest usługa obróbki maszynowej obejmująca wygładzanie oraz polerowanie W kwestii uzgodnienia szczegółów współpracy i wyceny usługi prosimy o kontakt indywidualny.

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 / please contact us from Monday to Friday 8:00 - 16:00

 

Protected Area

This content is password-protected. Please verify with a password to unlock the content.