28 Sie

Bursztynowa Warszawska Noc 2017

W czwartek, 24 sierpnia, odbył się wyjątkowy pokaz mody i biżuterii pt.: „Bursztynowa Warszawska Noc” organizowany przez firmę Amber-Ring. W unikalnej scenerii Rynku Starego Miasta w Warszawie zaproszeni goście mogli podziwiać kolekcję biżuterii Agaty Całki (Amber-Ring) i kolekcję ubiorów Marii Pilewicz (Tedmar). Pokaz w reżyserii i z choreografią znanego stylisty Jarosława Szado prowadziła popularna prezenterka telewizyjna Paulina Sykut-Jeżyna. Wśród gości pokazu i after party zorganizowanego w salach Muzeum Bursztynu w Warszawie pojawili się również inni znani goście m.in. pierwsza Ambasador Bursztynu, modelka i fotografka Lidia Popiel, aktorka Anna Powierza, dyrygentka i kompozytorka Agata Steczkowska, aktorka i prezenterka Monika Laskowska, projektantka Sabrina Pilewicz, wielu gości związanych w branżą jubilerską i modową, jak również z kręgami dyplomatycznymi. Kreacje prezentowały modelki z renomowanej warszawskiej agencji Rebel Models, a także wracający na wybiegi po wieloletniej przerwie znany model Maciej Myszkowski.

Czytaj więcej:
amber.com.pl
vipnews.pl
jastrzabpost.pl
plejada.pl

Zobacz zdjęcia:

13 Lip

Amber-Ring beneficjentem programu POIR 2014-2020

Jest nam miło poinformować, że nasza firma otrzymała dofinansowanie do projektu „Amber-Ring – nowoczesna marka i wzornictwo – wzrost potencjału eksportowego przedsiębiorstwa, internacjonalizacja i promocja produktów na rynkach zagranicznych” w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 uruchomionego przez Unię Europejską.

16 Maj

Polski bursztyn w Indiach

W rezydencji Ambasadora Rzeczpospolitej Polskiej w Indiach odbyło się przyjęcie z okazji obchodów 225 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. Podczas imprezy odbył się również pierwszy w Indiach oficjalny pokaz promocyjny polskiego bursztynu. Firma Amber-Ring wzięła czynny udział w tym przedsięwzięciu prezentując biżuterię z bursztynem wybraną ze swoich najlepszych kolekcji.
ZOBACZ WIĘCEJ ->

08 Gru

Jego Świątobliwość Bartłomiej I z wizytą w Warszawie

W sobotę 5 grudnia Jego Świątobliwość Bartłomiej I, Ekumeniczny Patriarcha Konstantynopola, przewodniczył ceremonii wmurowania kamienia węgielnego pod budowę prawosławnej cerkwi Hagia Sophia pod wezwaniem Mądrości Bożej w Warszawie. Po ceremonii Jego Świątobliwość odwiedził nasz sklep przy ul. Długiej i kupił kilka prezentów z bursztynem.