18 Cze

Wyróżnienie w konkursie Ambermart Gallery 2008

 

620x270 (3)Podczas pierwszego dnia Międzynarodowych Targów Bursztynu AMBERMART 2008 ogłoszono wyniki konkursu Ambermart Gallery 2008 na najładniejszą bizuterię bursztynową prezentowaną na targach.
W konkursie tym, zorganizowanym wspólnie przez Bursztynowy Portal amber.com.pl oraz targi Ambermart nasz komplet srebrnej bizuterii z bursztynu zaprojektowany przez Panią Agatę Całkę zdobył wyróżnienie. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim Państwu, którzy oddając głos na nasz projekt przyczynili się do tego sukcesu.

18 Cze

„Agaty Całki inspiracje naturą” – wywiad na łamach portalu amber.com.pl

620x270 (2)

„Agata Całka reprezentuje już drugie pokolenie zajmujące się projektowaniem i wytwórstwem biżuterii. Ich ozdoby łączą w sobie inspiracje zaczerpnięte z natury z prostymi, geometrycznymi formami, dzięki czemu zyskują one niepowtarzalny charakter. Długoletnie doświadczenie w branży zaowocowało wypracowaniem własnych metod obróbki bursztynu.”
czytaj dalej na www.amber.com.pl>>

18 Cze

Pomysł na bursztynowy prezent

620x270 (1)

Niezmiernie miło nam poinformować, że jeden z naszych projektów zyskał uznanie wydawnictwa ProMedia Sp. z o.o., wydawcy takich tytułów jak „Polski Jubiler”, „Hotelarz” czy „Rynek Turystyczny”. Jego fotografia ozdobiła artykuł pt.: „Polski Jantar” w dodatku „Świateczne Prezenty 2008” dystrybułowanym wraz z wymienionymi wyżej tytułami.

Zobacz cały artykuł>>

18 Cze

60lat Muzeum Ziemi PAN

W środę, 10 gr4udnia w Muzeum Ziemi PAN w Warszawie odbyły się uroczystości zwiazane z 60-leciem jego istnienia. Jednym z punktów gali było uchonorowanie osób szczególnie zasłużonych dla rozwoju muzeum oraz podziękowania dla osób i firm, które w ostatnich latach obdarowywały muzeum cennymi eksponatami. Dla nas miłym akcentem było to, że nasz skromny wkład w tej dziedzinie również został doceniony.

Czytaj o tym na www.amber.com.pl